Pudełko na telegramy, Just Married Zobacz większe

Pudełko na telegramy, Just Married

Ocena 
PUDTM7-0318779

Pudełko na koperty wykonane z kraftowego papieru z białym napisem Just Married. Pudełeczko wykorzystasz także po weselu, jako skrytkę do przechowywania wspomnień z tego Wielkiego Dnia pod postacią szczerych życzeń zapisanych na papierze.


Wymiary:
Rozmiar po złożeniu: 30cm x 30,5cm x 16,5 cm

Pakowanie: 1 sztuka. 

PUDTM7-031

16,95 zł

Opis produktu

Zwykle koperty przyjmowane od gości przekazywane są świadkowi lub upychane w kieszeniach marynarki przez Pana Młodego. I zawsze pojawia się obawa, aby ich nie zgubić. Świetnym rozwiązaniem jest pudełko na telegramy w którym można umieścić otrzymane od gości kartki i koperty. Cała zawartość pudełeczka będzie bezpieczna, a ono samo na pewno przyda się po weselu do przechowywania kartek z życzeniami i innych pamiątek.Opinie

Napisz opinię
Pudełko na telegramy, Just Married

Pudełko na telegramy, Just Married

Zwykle koperty przyjmowane od gości przekazywane są świadkowi lub upychane w kieszeniach marynarki przez Pana Młodego. I zawsze pojawia się obawa, aby ich nie zgubić. Świetnym rozwiązaniem jest pudełko na telegramy w którym można umieścić otrzymane od gości kartki i koperty. Cała zawartość pudełeczka będzie bezpieczna, a ono samo na pewno przyda się po weselu do przechowywania kartek z życzeniami i innych pamiątek.