O nas

Istniejemy od 2003 roku. W tym czasie zebraliśmy cenne doświadczenie i zbudowaliśmy zespół niesamowitych ludzi — specjalistów w tej branży. Dzięki ich pasji, wiedzy i zaangażowaniu możemy dziś oferować jedną z najlepszych ofert na rynku artykułów dekoracyjnych, ślubnych oraz dodatków na imprezy okolicznościowe.

Od ponad dziesięciu lat pomagamy młodym parom w spełnianiu marzeń i w przygotowywaniu niecodziennych aranżacji ślubnych. Musimy nieskromnie przyznać, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Tylko w 2014 roku z naszej oferty skorzystało ponad 20 000 klientów.

Zapewniamy profesjonalizm i kompleksowość usługi. W naszym sklepie znajduje się ponad 4000 produktów — z czego większość to gotowe dekoracje ślubne bądź też elementy pozwalające na ich samodzielne skomponowanie. Dajemy więc Wam możliwość stworzenia każdej, nawet najbardziej unikatowej oprawy. Znajdziecie tu wszystkie niezbędne akcesoria ślubne: zaproszenia i podziękowania dla gości, balony i potrzebny do nich hel, oświetlenie (takie jak lampiony i świeczki) oraz tysiące innych dodatków. Oczywiście mamy także akcesoria na wieczór panieński — obowiązkowy i jakże wyjątkowy epizod w życiu każdej panny młodej. Innymi słowy — u nas kupicie produkty na każdy etap przygotowań do ślubu oraz wszystko, co będzie Wam potrzebne podczas samej uroczystości i wesela. Kupicie wszystko w jednym miejscu.

Każdy produkt możecie także obejrzeć osobiście, ponieważ mamy stacjonarny sklep ślubny w Warszawie. A jeśli mieszkacie w innym mieście, nie martwcie się — zapewniamy ekspresową wysyłkę i 21 dni gwarancji zwrotu na wszystkie dekoracje ślubne.

Z przyjemnością pomożemy Wam w stworzeniu pięknej i oryginalnej atmosfery oraz oprawy Waszego Ślubu, a w razie jakichkolwiek pytań, czy rozterek — chętnie służymy pomocą. Kompetentnie i rzeczowo doradzimy oraz wspólnie wybierzemy rozwiązanie, które trafi w Wasze gusta i oczekiwania.
BEZPIECZNE ZAKUPY

 

Jesteśmy sprawdzonym partnerem i firmą z ogromnym doświadczeniem. Naszą uczciwość i profesjonalizm potwierdzają komentarze, które otrzymujemy od  klientów. Tylko na Allegro zgromadziliśmy ponad 120 000 pozytywnych komentarzy. Dodatkowo, wiele produktów ze sklepu internetowego jest od ręki dostępne w naszym salonie w Warszawie. Można do nas przyjechać i obejrzeć każdy produkt, przejrzeć bogatą paletę barw oferowanych materiałów czy wstążek czy dobrać kompozycje na Wasz samochód.

 

Dlatego też, z pełną odpowiedzialnością możemy Państwu zagwarantować:

  •          w 100% bezpieczne zakupy oraz 21 dni na zwrot produktów
  •          szybką realizację zamówienia oraz możliwość obejrzenia produktów w naszym salonie
  •          najwyższą jakość naszych produktów, ich oryginalność oraz dostępność

 

Dane Firmy:

Sky-Net Łukasz Przeździecki

ul. Szańcowa 28

01-458 Warszawa

NIP 522-256-70-75

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

+ 48 604-266-122

info@slubny-swiat.pl