Dla Pary Młodej

Tradycyjnie po ceremonii zaślubin, nowożeńcom wręcza się kwiaty. Nie ma jednak sensu ukrywać, że jest to zwyczaj związany z pewnym marnotrastwem - panna młoda ma przecież w dłoniach bukiet ślubny i nie będzie dzierżyła kolejnego. Wybierając się na wesele warto zatem zastanowić nad zainwestowaniem w inny rodzaj drobnego upominku. Nasz sklep ślubny podsunie ci wiele niestandardowych i kreatywnych pomysłów - prezenty te nie tylko zostaną z nowożeńcami przez wiele lat, ale także dostarczą im miłych wspomnień. 

Podkategorie

 • Kartki z życzeniami

  Kartka z życzeniami dla Młodej Pary to wyraz sympatii, życzliwości ale i pamiątka na lata. 

 • Pudełka na Pieniądze

  Coraz częściej zamiast prezentów goście weselni decydują się podarować Parze Młodej pieniądze. Zazwyczaj lądują one w typowej białej kopercie, która wręczana jest podczas składania życzeń. Proponujemy bardziej eleganckie rozwiązanie - subtelne ozdobne pudełka na pieniądze, które z pewnością zwrócą uwagę Młodych. 

 • Frywolne I Romantyczne

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Dyplom życzenia dla Młodej Pary
  9,99 zł

  Dyplom życzenia dla Młodej Pary

  Życzenia dla Państwa Młodych w formie dyplomu z żartobliwą grafiką. Gotowy tekst - wystarczy podpisać. Życzenia na pewno wywołają uśmiech na twarzy Państwa Młodych, a pomysłowy dyplom w formie zawieszki będzie z pewnością pamiątką na długie lata

  9,99 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji