Upominki dla Gości

Upominki dla Gości

Dopracowując detale wesela warto poświęcić trochę uwagi zaproszonym gościom. Pokażcie im swoją wdzięczność za przybycie oraz okazane wsparcie, wręczając specjalne podziękowania dla gości lub też dokładniej adresowane podziękowania dla rodziców czy podziękowania dla świadków. W naszej ofercie znajdziecie także księgę gości. Pozwoli ona przelać waszym bliskim emocje na papier. Położona przy wejściu z pewnością szybko wypełni się wpisami i stworzy niepowtarzalną pamiątkę.

Podkategorie

 • Pudełka na Alkohol

  Bardzo często na przyjęciu weselnym zdarza się, iż na odchodne wręczamy naszym gościom alkohol weselny tym samym dziękując za przybycie. Eleganckie pudełko idealne na tę okazję pozwoli nam dokonać tego w bardzo estetyczny sposób

 • Podarunki dla Gości

  Podarunki dla gości wręczane podczas wesela, to miła tradycja podziękowania zaproszonym gościom za przybycie i ofiarowane prezenty. Wśród propozycji znajdują się różnego typu ozdobne pudełeczka, wpisujące się w różnorodny klimat wesela, a także słodycze – włoskie migdały w lukrze, którymi można je wypełnić. Zabawnym akcentem są niewątpliwie ciasteczka ze ślubną wróżbą, które będą doskonałym urozmaiceniem wesela i wywołają uśmiech na twarzy obdarowanych. Podarunki dla gości mogą stać się dekoracją stołu. Wystarczy dopasować je do preferowanego stylu nakrycia.

 • Kotyliony i przypinki

  Kotyliony i przypinki są niezwykle uniwersalnym elementem dekoracyjnym. Możecie podarować je gościom, którzy przypną je do swoich strojów weselnych. Świetnie sprawdzą się również jako dekoracja sali bądź butelek z wódką. Są w różnorodnych stylach i kolorach, dlatego bez problemu dopasujecie je do stylu swojego wesela i przyjętej kolorystyki. Organizujecie imprezę w stylu eko lub rustykalnym? Kotyliony z juty z suszonymi kwiatami będą strzałem w dziesiątkę. Jeśli z kolei planujecie eleganckie przyjęcie, bez problemu wybierzecie jeden ze wzorów wykonanych z połyskujących tasiemek.

 • Księgi Gości i długopisy

  Księga Gości to wspaniała pamiątka po naszym przyjęciu, gdzie wszyscy gości mają okazję zapisać życzenia skierowane do nas, żartobliwe myśli, a my możemy po latach wracać i wspominać tę wspaniałą chwilę oraz naszych gości.

 • Dziękujemy Rodzicom

  Podziękowanie dla rodziców stanowi ważny element wesela. Bardzo pięknym gestem, płynącym prosto z serca, jest wręczenie jakiegoś symbolicznego prezentu, który będzie cieszył na długo. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele eleganckich, sentymentalnych podarunków dla rodziców, takich jak tuba z kartką z życzeniami,  zawieszka w kształcie serca lub zabawna statuetka. Uroczyste wręczenie takiego daru z pewnością spowoduje pojawienie się łez wzruszenia. Dziękowanie rodzicom to chwila bardzo dostojna, dlatego warto się do niej dobrze przygotować i zadbać o odpowiednią oprawę.

 • Dziękujemy Świadkom

  Rola świadków podczas przygotowań do ślubu, jak i podczas wesela, jest nieoceniona. Są dobrymi duszami imprezy, wspierają Was i dbają żebyście dobrze się bawili, jednocześnie upewniając się, że wszystko przebiega w odpowiednim porządku. Dlatego warto w odpowiedni sposób podziękować im i uhonorować ich ich trudy i starania. Co wybierzecie? Statuetkę Oscara, dyplom, a może medal z zabawną adnotacją? Są to rzeczy symboliczne, ale z pewnością docenią je świadkowie, dla których dzień Waszego ślubu również jest wyjątkowy. Taki upominek będzie dla nich miłą pamiątką przywołującą wspomnienia.

 • Woreczki do Prezentów

  Drobne prezenty, z podziękowaniem za uczestniczenie w Waszym ślubie, są zawsze mile widziane przez gości. Liczy się gest, ale nie mniej istotna jest oprawa tych szczególnych upominków. Woreczki do prezentów są proste, a przy tym stosowne do okazji. W naszej ofercie znajdziecie je w wielu barwach, co pozwoli Wam na dopasowanie ich do przyjętej kolorystyki wystroju stołów oraz wnętrza. Takie małe detale potrafią sprawić, że uroczystość pozostaje w pamięci gości na bardzo długo.

 • Pudełka na płyty CD-DVD

  Wspomnienia, nawet z wyjątkowego dnia, z czasem zacierają się i blakną. Dlatego tak bardzo cenimy sobie zdjęcia i nagrania ze ślubu i wesela. Przez długie lata wracać będziecie do fotografii i filmów, przypominając sobie kolejne chwile, które były początkiem Waszego wspólnego życia — już jako małżeństwo. Takie materiały wymagają szczególnej oprawy. Pudełko na płytę  CD-DVD z motywem weselnym sprawdzi się tu doskonale. Obejrzyjcie wzory i wybierzcie coś dla siebie. Wśród wzorów znajdziecie m.in. minimalistyczne napisy, wersję eko bądź ozdobioną delikatnymi kwiatkami.

 • Pudełka i Naklejki na...

  Ozdobne opakowanie na ciasto weselne. Estetycznie wykonane, zdobione motywami weselnymi, pozwolą w miły sposób obdarować gości weselnych po zakończeniu uroczystości. W ten sposób żegnacie Państwo swych bliskich, słodko dziękując za przybycie na ślub i wesele. Pudełka są poręczne i pozwolą bezpiecznie dostarczyć zawartość na miejsce przeznaczenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 28 z 167 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 167 elementów